צרו קשר

לכל שאלה


  שערי כניסה לבית פרטי

  אין הרבה פריטים בעיצוב הכללי של הבית שיכולים להתחרות במשמעות העצומה של שער הכניסה עבור העיצוב כולו. שערי כניסה לבית פרטי הם בעלי משמעות עצומה למראה המבנה, בהיותם בעלי נוכחות גבוהה הן מפאת מיקומם הראשון בכניסה לבית, המהווה רושם ראשוני אשר כידוע אין לו הזדמנות שנייה, והן מפאת גודלם המשמעותי ביחס לפריטים אחרים. שערי כניסה לבית פרטי הם המפגש הראשון של הנכנסים עם הבית, וישליכו על ההסתכלות האישית שלהם על המבנה ועל המתגוררים בו. יחד עם זאת, הם הפריט החשוף ביותר במבנה כולו לפגיעות מזג האוויר ואחרים מבית ומחוץ, וכדי להחזיק מעמד עליהם להיות איכותיים ביותר. שני הנתונים הללו מרכיבים את החשיבות הגדולה שיש להשקעה נכונה בשער הכניסה. ארט מטאל אומנות הברזל בשרון מייצרת באהבה כבר שנים ארוכות שערי כניסה לבית פרטי במלוא היחס, המקצועיות והאחריות, תשאלו את הלקוחות שלנו.

  איכות שערי כניסה לבית פרטי

  לפעמים, בפריטי עיצוב שונים, אנחנו מעדיפים להשקיע את המחשבה אודות נתונים שונים הקשורים בשווי המוצר ואינם בהכרח מעידים על עמידותו לאורך שנים, כך למשל המראה, העדכניות של המוצר, גודלו, התאמתו לנתונים ספציפיים של השטח, או מידת הבטיחות שלו. זאת מתוך הבנה שנצליח לשמור על עמידותו של הפריט באחריות ובזהירות בשימוש בו, ולכל היותר נחליפו מאוחר יותר. אולם בתחום שערי כניסה לבית פרטי לא ניתן להתעלם מן החשיבות שיש לרמת איכותו של המוצר אותו אנחנו מעוניינים לרכוש, ומידת העמידות שלו . לעולם לא נוכל להגן על השער מפני הגשמים וגם לא מפני השמש, לא ניתן להכניס אותן לשטח מקורה במידת הצורך או לחסום רכב עובר מפגיעה בשוגג חלילה.

  עמידות שערי כניסה

  עמידות שער כניסה נגזרת מטיב החומר ממנו הוא מיוצר, ומאופן הייצור שלו. בארט מטאל יש את מירב הניסיון והכלים לייצור שערי כניסה לבית פרטי באיכות גבוהה ובגימור מושלם, כאלו שיעמדו לכם לאורך השנים ולא יפתחו בלאי, סדקים, קילופי צבע או חלודה. שיטות העבודה אצלנו הם בסטנדרט הגבוה ביותר ומלאי העיצובים מאפשר לכל אחד למצוא את השער שלו.זקוקים לשער כניסה חדש ? דברו איתנו כאן או בטלפון.

  שער מברזל

  שער כניסה לבית פרטי הוא אחד המוצרים המורכבים יותר לרכישה, אולי מפני שהוא תמיד מטופל בסוף העבודה, אחרי שמיטב המחשבה וכאב הראש הושקעו בבית, בחצר, בגינה, בחיפויים ובמה לא, רק השער נותר ואנחנו נוטים לעיתים לזלזל בחשיבות הבחירה שלו. אבל מי שמעוניין להגיע לשער כניסה איכותי ובעל נראות מושלמת, כזה שיהווה הכרות ראשונית מוצלחת עם הבית ויושביו, צריך להכיר את מגוון האפשרויות הטובות יותר ופחות הקיימות בשוק, ולבחור נכון. חשוב לדעת להבדיל בין סוגי שערים, סוגי חומרים מהם עשויים השערים, וגם סוגי גימור עבודה כולל שיטות צביעה שונות. באופן כללי מקובל לבחור עבור כניסה שער מברזל, כדי להבטיח לכאורה עמידות גבוהה לאורך זמן, בהתחשב בעובדה שהשער נועד להיות חיצוני וחשוף לפגעים שונים, אולם מתברר שזה ממש לא הכל. ארט מטאל אומנות הברזל בשרון המייצרים כבר שנים שערים ומעקות ברמה הגבוהה ביותר מספרים מעט על בחירת שער מברזל לכניסה, מה צריך לדעת ומה צריך לקחת בחשבון, ואיך בוחרים לבסוף את השער הנכון.

  סוגי שער מברזל

  ניתן לחלק את סוגי השערים לרוחב באופן כללי על פי שיטת הפתיחה שהם מציעים. שער מברזל המבוסס על צירים הוא כזה שנפתח קדימה או אחורה, ומחובר לקירות באמצעות צירים חזקים, בדומה לדלת בית קלאסית. לעומתו ניתן לראות גם שער מברזל נגרר, הוא דומה בשיטת הפתיחה שלו לדלת הזזה בהיותו נגרר לאחד הצדדים או לשניהם. חשוב לדעת שלכל אחד מן הסוגים הללו ישנן המעלות והחסרונות שלו, ולכן הייעוץ עם איש מקצוע הוא משמעותי לדיוק ההתאמה לשטח שלכם. כך למשל שער נגרר מתאים יותר לשטח מישורי, שער צירים מתאים פחות לפתחים רחבים במיוחד, ועוד מידע רב שנצבר לאיש המקצוע עם ניסיונו המתפתח.

  סוגי גימור

  באופן כללי שער מברזל זקוק לשלב גימור שיעניק לו עמידות בפני חלודה וכל מה שעשוי לקרות לו במהלך חייו, טיבו של הגימור תלוי באיכות החברה המבצעת אותו. אם תרצו צבע לשער חשוב שתבחרו גם כן בשיטת צביעה איכותית שתחזיק מעמד לאורך שנים.מחפשים שער מברזל? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

   

  קידום אורגני מקצועי קידום אורגני מקצועי
  קבלו הצעת מחיר בווצאפ!
  1
  💬 קבלו הצעת מחיר בווצאפ!
  Scan the code
  אומנות הברזל בשרון
  איך אפשר לעזור?