צרו קשר

לכל שאלה


  מדרגות

  שתף

  מעקה למדרגות פנים

  מעקה למדרגות פנים הוא לפעמים הפינה הבטוחה ביותר של ילדים ומבוגרים בבית הפרטי וגם במבנים ציבוריים. הוא מהווה נקודת אחיזה משמעותית עבור הקטנים, ומאפשר להם לעלות ולרדת כאוות נפשם בלי להיות תלויים בהורים ובמבוגרים בשטח. גם עבור ההורים זה מהווה הקלה בעול ובעומס מתוך ביטחון שהילדים מסוגלים להתנהל בבית בעצמאות ואין צורך להיות בכוננות מתמדת ולעקוב בלחץ אחרי כל תנועה בבית. מעקה למדרגות פנים הוא גם הפתרון עבור מבוגרים הזקוקים למשענת ביטחון בעליה והירידה, עם התקדמות הגיל, וחשוב לדעת שההמלצה להתקנת מעקה כזה היא הרבה לפני הגיל בו רועדות הידיים, זאת כיוון שנפילות בגילאי העמידה על פי רוב הן סבוכות יותר ונזקיהן משמעותיים יותר. ארט מטאל אומנות הברזל בשרון מבצעת עבודות מעקות למדרגות חוץ ופנים מתוך ניסיון רב שנים והרב  אהבה, יצירות אומנות בעלות חוזק הגבוה ביותר שיוכלו להבטיח לכם ביטחון, רוגע ואיכות חיים לאורך ימים בכל מצב ובכל גיל.

  בטיחות מעקה למדרגות פנים

  מעקה למדרגות פנים הוא מוצר שחשוב במיוחד לשים דגם על ייצורו באופן מקצועי ואיכותי, ובעיקר על התקנתו הנכונה. מעקה הוא הכלי עליו משעינים כולם את כל כובד משקלם, לעיתים זה יהיה מישהו מבוגר או אישה הריונית, ובכל מקרה הכובד המונח עליו לעיתים קרובות עשוי לערער את יציבותו. מצד שני, בטיחותו של המעקה היא רק בעת שהוא יציב דיו, אדם שנשען על מעקה בטיחות שקורס באמצע עלייתו או ירידתו עלול לסבול עוד יותר מאשר אילו כלל לא נשען עליו. על כן חשוב מאד לוודא עם איש מקצוע איכותי ובעל ניסיון רב שנים את איכות הקיר עליו מותקן המעקה הן במדרגות פנים והם במדרגות חוץ, אמנם במדרגות חוץ בדרך כלל הקירות יהיו חזקים יותר ועל כן דווקא כאשר מדובר על מעקה למדרגות פנים יש לבדוק זאת במשנה זהירות.

  מעקה סיבובי

  במידה והמדרגות המדוברות אשר עבורן יש צורך להתאים את המעקה הן סיבוביות במידה כזו או אחרת, יש להתאים במדויק את סוג המעקה עבורן, בגובה הנכון ובמידת הסיבוב המדויקת. כדי להבטיח את הנוחות והיעילות של המעקה. הניסיון שלנו שווה הכל. מזמינים אתכם להכיר אותנו.

  מעקות מעוצבים

  מעקות מעוצבים למדרגות חוץ וגם פנים הם אלמנט בלתי נפרד מתהליך הבניה והשיפוץ הכללי של מבנה פרטי או ציבורי כלשהו. במדרגות חוץ מדובר בחובה חוקית המעוגנת בתקני הבניה ואי עמידה בה נושא ענישה משמעותית. כל זאת כדי להבטיח את שלומם ובטיחותם של השוהים, המבקרים, וחסרי הישע העשויים לשהות בשטח כמו ילדים ומבוגרים, ואפילו נשים בהריון הזקוקות לכך. אולם יחד עם המשמעות החוקית של הצורך במעקה הוא משמש יותר ויותר כפריט עיצוב רב רושם בלוק הכללי של השטח. ככל שנשכיל להכיר בכך נוכל לרתום את הרכבת המעקה המחויבת בכל מקרה, לצרכים העיצוביים והחזותיים של המבנה, לעדכן ולהרים את היוקרתיות של השטח ולהוסיף אלמנט משמעותי לשיק שלו. ארט מטאל אומנות הברזל בשרון גאים להציג בפני זרם הלקוחות הבלתי פוסק של החברה את מיטב האפשרויות של מעקות מעוצבים מושלמים ומשלימים כל שטח, המיוחדים באיכות ויציבות שיבטיחו בטיחות ויופי לאורך שנים.

  איך בוחרים מעקות מעוצבים

  מאחר וכיום מעקות מעוצבים משמשים כאמור כחלק מהסט העיצובי הכללי, הרי שחשוב להשקיע בכך מחשבה הן במדרגות פנים והן במדרגות חוץ, בפרט שבחלק מן המקרים הם חובה חוקית. מעקה מעוצב עשוי להיות מחושבן על ידי מעצב או מעצבת הפנים שנשכרו לצורך התכנון כבר מהתחלה, ועשויים להיות תוספת השלמה שאתם תבחרו להוסיף ולשדרג ללא הכר את המצב הקיים. לעיתים במקום לשפץ את המדרגות במלואן, עניין שעלותו גבוהה במיוחד, אפשר להרים את הלוק כולו באמצעות מעקה מעוצב בעלות הרבה יותר סבירה, אתם תופתעו מהתוצאה. באתר שלנו תוכלו לראות עבודות שונות שבוצעו עבור לקוחות במדרגות חוץ ופנים, אלו יוכלו לפתוח מעיינות השראה עבור כל לקוח חדש, וכמובן שהצוות של ארט מטאל ישמח לעבוד יחד איתכם על כל חלום שעולה בדמיונכם.

  מעקות מעוצבים בסגנונות שונים

  מעקה הוא פריט משלים, ועל כן חשוב שגם הוא יהיה חלק ממערך העיצוב האחיד. הצוות שלנו מסייע לכל לקוח להגיע לסגנון המעקה שישלים את המדרגות ולעיתים גם את החלל המוביל אליהם, סגנון עתיק, מודרני, קלאסי ועוד מגוון אפשרויות. אל תתפשרו, לכו על ארט מטאל, אנחנו זמינים לכם בכל דרך שתבחרו.

  קידום אורגני מקצועי קידום אורגני מקצועי
  קבלו הצעת מחיר בווצאפ!
  1
  💬 קבלו הצעת מחיר בווצאפ!
  Scan the code
  אומנות הברזל בשרון
  איך אפשר לעזור?